Rozdíl Swissvax

Swissvax - rozdíl

Na rozdíl od běžných leštidel neobsahují vosky Swissvax žádná brusiva a lze je používat na všech lacích, dokonce i na starých nitrolacích, moderních systémech laků na bázi vody, jakož i na takzvaných nanolacích.

U Swissvax se jedná o 2 komponenty skládající se z čistícího oleje a vosku. Vosky se používají bez námahy a příjemně a nezanechávají žádné bílé zbytky na pryži nebo na hranách. Karnauba je nejtvrdší, nejčistší, nejtransparentnější a také nejdražší přírodní vosk na světě. Získává se z vrchní strany listů brazilské vějířovité palmy «Copernica prunifera» a klasifikuje se podle barvy a průzračnosti. Nejvyšší kvalita se řadí jako stupeň Grade One Carnauba a používá se pro naše vosky.

Swissvax - rozdíl

Stupeň lesku stoupá tím, čím více karnauby je obsaženo v receptuře. Zatímco běžné vosky na automobily obsahují cca 3% až 5% karnaubského vosku, obsahují receptury Swissvax 30% až 76 % obsahu (jedna z nejvyšších koncentrací na trhu vůbec).

Na rozdíl od běžných leštidel – které povrch laku pouze zářivě vyleští, zatímco spodní vrstvy laku jsou sušší a sušší a pomalu «vyhladoví» - navrací extrakty z olejů mučenky, pomerančů, avokáda a vanilky obohacené karnaubské receptury Swissvax laku ztracený hluboký lesk. Výsledkem je hluboký, výjimečný «Wet-Look», který již roky okouzluje sběratele a milovníky z celé ho světa.