O značce Swissvax™

Swissvax jedinečný rozsáhlý systém péče pro automobily a námořní oblast, který byl vyvinut a zdokonalován po více než tři generace vášnivými nadšenci pro sběratele a milovníky s nejvyššími nároky.

Co znamená Swissvax?

Swissvax je tradiční švýcarský rodinný podnik, který svůj celosvětový úspěch vztahuje na některé hlavní základní hodnoty, které bychom vám chtěli rádi blíže představit.

Swissvax - historie

Nejvyšší standard
výroby a kvality

Za zrodem značky Swissvax stojí rodina Anwanderových začínající s výrobou v neuvěřitelných třicátých letech 19. století. Jejich usylovná píle vedla přes prvotní vedlejší produkty až k té hlavní, která o 3 generace později ztvárnila v nejdokonalejší systém péče o automobily a lodě. Všechny produkty se stále vyrábí a plní ručně. Kvalita je u Swissvaxu stejně jako na začátku hlavní hodnotou.

Swissvax - historie

Ani dokonalost
pro nás není dost dobrá

I ty nejlepší produkty lze zlepšovat. Každý produkt je proto vyvíjen prací sehraného týmu specialistů a podrobuje se nejpřísnějším testům jak v praxi, tak i v laboratorních podmínkách. Důkazem toho jsou značky jako Lamborghini, Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Bugatti, Spyker a další. Ty náš systém kompletní péče využívají již několik let.

Swissvax - historie

Cílí Swissvax
jen na exkluzivní auta?

V posledních letech zaznamenáváme mnoho majitelů běžnějších vozů, kteří jednoduše chtejí, aby jejich vozy vypadaly úžasně. Takovým majitelům tleskáme, protože i běžné vozy ošetřené Swissvaxem jsou v provozu nepřehlédnutelná. Cena Swissvax produktů v porovnání s novým lakem je zcela zanetbatelná.

Swissvax - historie

Perfekční péče
z každého úhlu pohledu

Vosky neobsahují žádná brusiva a lze je proto bez obav a pravidelně používat na všech lacích, obzvláště také na nových vozidlech jako dodatečnou ochranu. Dvě hlavní vlastnosti systému péče od Swissvax jsou trvanlivost a užitkovost. Swissvax má životnost od 3 měsíců až po jeden rok (podle volby vosku).