Načítám...

O značce Swissvax™

Swissvax jedinečný rozsáhlý systém péče pro automobily a námořní oblast, který byl vyvinut a zdokonalován po více než tři generace vášnivými nadšenci pro sběratele a milovníky s nejvyššími nároky.

Co znamená Swissvax?

Swissvax je tradiční švýcarský rodinný podnik, který svůj celosvětový úspěch vztahuje na některé hlavní základní hodnoty, které bychom vám chtěli rádi blíže představit.

 

Nejvyšší standard
výroby a kvality

Za zrodem značky Swissvax stojí rodina Anwanderových začínající s výrobou v neuvěřitelných třicátých letech 19. století. Jejich usylovná píle vedla přes prvotní vedlejší produkty až k té hlavní, která o 3 generace později ztvárnila v nejdokonalejší systém péče o automobily a lodě. Všechny produkty se stále vyrábí a plní ručně. Kvalita je u Swissvaxu stejně jako na začátku hlavní hodnotou.

 

Ani dokonalost
pro nás není dost dobrá

I ty nejlepší produkty lze zlepšovat. Každý produkt je proto vyvíjen prací sehraného týmu specialistů a podrobuje se nejpřísnějším testům jak v praxi, tak i v laboratorních podmínkách. Důkazem toho jsou značky jako Lamborghini, Mercedes-Benz, Rolls-Royce, Bugatti, Spyker a další. Ty náš systém kompletní péče využívají již několik let.

 

Cílí Swissvax
jen na exkluzivní auta?

V posledních letech zaznamenáváme mnoho majitelů běžnějších vozů, kteří jednoduše chtejí, aby jejich vozy vypadaly úžasně. Takovým majitelům tleskáme, protože i běžné vozy ošetřené Swissvaxem jsou v provozu nepřehlédnutelná. Cena Swissvax produktů v porovnání s novým lakem je zcela zanetbatelná.

 

Perfekční péče
z každého úhlu pohledu

Vosky neobsahují žádná brusiva a lze je proto bez obav a pravidelně používat na všech lacích, obzvláště také na nových vozidlech jako dodatečnou ochranu. Dvě hlavní vlastnosti systému péče od Swissvax jsou trvanlivost a užitkovost. Swissvax má životnost od 3 měsíců až po jeden rok (podle volby vosku).